Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Referanslarımız İletişim

HAKKIMIZDA


Geçtiğimiz yıllar içerisinde firmamız Günpınar Makina kendini yenileyerek kadrosuna tecrübeli ve bilgili kişiler katmış  Areva, Hyundai  ve Borusan gibi global fabrikalarla sürekli çalışma olanağı sağlamıştır. Gelen talepler doğrultusunda işlerin detaylı keşiflerinin yapılması, gerekirse teknik resimlerinin çizilmesi, işe başlamadan önce numune yapılması ve en uygun fiyat tekliflerinin belirlenmesi adına çeşitli fabrikalarla çalışarak tecrübe sahibi olmuştur. Ayrıca Günpınar Makina olarak fabrikada yerinde yapılacak işlerde de sigortalı çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Günpınar Makine zengin kadrosu ile müşterilerine istedikleri her çeşit ve ebatta projeyi zamanında ve üstün kalite standartlarında teslim etmeyi amaçlamıştır. Bu bağlamda firmamız gerekli teknik kapasiteye sahip torna ve freze ustalarına, genç ve dinamik montaj – bakım elemanlarına, bilgili ve tecrübeli mühendislere, güçlü yönetime, finansal kaynaklara ve BUREAU VERITAS firmasından sertifikalı kaynak ustaları ile imalat yeterlilik sertifikasına sahip bir kuruluştur.

Firmamız Sefa Sirmen Sanayi Sitesi E Blok 21 Numarada torna tezgahları, kalıpçı freze tezgahları, CNC dik işleme merkezi, matkap tezgahları, daire testere tezgahı, Gaz Altı Kaynak Takımları, Elektrik Ark Kaynak Takımları, Argon Kaynağı Takımı ve portatif vinç aparatları ile çalışmalarına devam etmektedir.